vyhledávání

Renovated apartment in a hotel close to the Playa de Fañabé

250,000 €
Avenida Brusselas 8,
Oblíbené
Výsledky vyhledávání

Přehled

  • Aktualizace
  • 18 června, 2024
  • 1 Ložnice
  • 1 Koupelny
  • 47 m2

This stunning 1 bedroom, 1 bathroom apartment for sale in Playa de Fañabé is a real gem of a property. Located just steps from the crystal clear waters of the ocean, it offers luxurious and comfortable living in one of the most sought after locations on the island.

The apartment has been completely renovated to the highest standards of luxury and sophistication, regardless of the cost of design and furnishings. The modern interior offers an open plan living and dining area with large windows flooding the space with natural light.

The bedroom is generously sized and offers plenty of storage space with a fitted wardrobe and a stylish and comfortable bed. The bathroom is equally impressive with a modern and sleek design that incorporates the latest amenities.

The apartment is located in a quiet and exclusive hotel area, just a short walk from the beach and the bustling life of Playa Fanabe. It is also close to shops, restaurants and other facilities, making it an ideal base for exploring all that this beautiful island has to offer.

All in all, this 1 bedroom, 1 bathroom apartment for sale in Playa de Fañabé is the perfect choice for anyone looking for a luxurious and comfortable home in one of the most sought after locations on the island.

 

Tento úžasný apartmán s 1 ložnicí a 1 koupelnou na prodej v Playa de Fañabé je skutečným skvostem. Nachází se jen pár kroků od křišťálově čisté vody oceánu a nabízí luxusní a pohodlné bydlení v jedné z nejvyhledávanějších lokalit na ostrově.

Apartmán byl kompletně zrekonstruován podle nejvyšších standardů luxusu a sofistikovanosti, bez ohledu na náklady na design a vybavení. Moderní interiér nabízí otevřený obývací a jídelní prostor s velkými okny zaplavujícími prostor přirozeným světlem.

Ložnice má velkorysou velikost a nabízí dostatek úložného prostoru s vestavěnou skříní a stylovou a pohodlnou postelí. Stejně působivá je i koupelna s moderním a elegantním designem, který zahrnuje nejnovější vybavení.

Apartmán se nachází v klidné a exkluzivní hotelové čtvrti, jen kousek od pláže a rušného života Playa Fanabe. Je také blízko obchodů, restaurací a dalších zařízení, což z něj činí ideální základnu pro objevování všeho, co tento krásný ostrov nabízí.

Celkově je tento apartmán s 1 ložnicí a 1 koupelnou na prodej v Playa de Fañabé ideální volbou pro každého, kdo hledá luxusní a pohodlné bydlení v jedné z nejvyhledávanějších lokalit ostrova.

 

Adresa: Avenida Brusselas 8
Umístnění:
Stát / země: ,
Zip: 38660
Země: Španělsko
Otevřít v Mapách Google
ID nemovitosti: 21703
Cena: 250,000 €
Velikost majetku: 47 m2
Pokoje: 1
Ložnice: 1
Koupelny: 1
Další vlastnosti
Balkon
Terasa

Kontaktujte mě

Naplánovat prohlídku?
Volat WhatsApp
Můžete odpovědět na soukromé zprávy ze stránky "Doručená pošta" ve vašem uživatelském účtu.

Ostatní zástupci

Podobné nabídky

Exklusivní promoce
Novostavba

Santiago DeLuxe Homes

Exklusivní promoce 18 apartmánů v malebném městečku Santiago del Teide v těsné blízkosti o ...
Exklusivní promoce 18 apartmánů v malebném městečku Santiago del Teide v těsné blízkosti oblíbené lokalikty Los Gig ...
2 2 94 m2podrobnosti
Panoramatický výhled
Nově rekostruované

Příjemný apartmán v El Médano

340,000 €
Příjemný apartmán v El Médano
Příjemný apartmán v El Médano
2 2 86 m2podrobnosti
Výhodná nabídka

Velkolepý byt na prodej v Los Cristianos

280,000 €
Velkolepý byt na prodej v Los Cristianos
Velkolepý byt na prodej v Los Cristianos

Dvouložnicový apartmán v Costa Adeje, Madroñ...

240,000 €
Dvouložnicový apartmán v Costa Adeje, Madroñal
Dvouložnicový apartmán v Costa Adeje, Madroñal
2 1 1 m2podrobnosti

Porovnejte nabídky

Tomáš Tomšej